O firmie

Firma "Pucybut" rozpoczęła swoją działalność 29 listopada 2002 r. happeningiem na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Dzięki przedsiębiorczości i dynamizmowi działań i ciężkiej pracy nad tworzeniem dobrego wizerunku marki, stworzyliśmy jedyną w kraju firmę usługową "Pucybut".

Naszym celem jest zadowolenie klientów i zaspokojenie ich oczekiwań. W punkcie usługowym klient znajdzie fachową obsługę, pełen asortyment produktów do czyszczenia każdego rodzaju obuwia a także do pielęgnacji galanterii skórzanej.W swojej działalności "Pucybut" oprócz codziennych działań mających na celu kompleksową obsługę obuwia,bierze udział w eventach a także akcjach specjalnych organizowanych przez firmy i instytucje:

"Polacy w czystych butach do Europy" nie jest dla nas jedynie hasłem, którym rozpoczęliśmy działalność, aby się o tym przekonać wystarczy wstąpić do naszego stałego punktu w Warszawie w Galerii Mokotów lub spotkać nas na jednym z wielu eventów organizowanych w różnych regjonach naszego kraju.
Usługi specjalne dla biznesu

Eventy. "Pucybut" oprócz codziennych działań mających na celu dbanie o obuwie i galanterię skórzaną klientów,bierze udział w imprezach organizowanych przez firmy i instytucje. Propnujemy wynajęcie kompletnie wyposażonego stanowiska Pucybuta wraz z obsługą na jednorazowe lub dowolnie długo trwające eventy. Działania te polegają na profesjonalnym czyszczeniu obuwia, bezpośrednim doradztwie dot. środków do zabezpieczania i pielęgnacji butów, wzmacniania świadomości marki Państwa produktów wśród obecnych, a także przyszłych klientów. Mają one charakter promocyjny, reklamowy i rozrywkowy. W swojej dotychczasowej działalności "Pucybut" miał zaszczyt umilić wiele imprez rozrywkowych, a także uzupełnić swoją obecnością imprezy promocyjne na terenie całego kraju.

Stanowisko usługowe "Pucybut" składa się z:

1. Fotel z podnóżkiem (konstukcja metalowa, obicia tapicerskie koloru czerwonego)
2. Skrzynka wraz z zawartością: szczotki polerujące, szczotki czyszczące, szczotki nakładające, pasty do skór i tworzyw gładkich a także pasty do skór i tworzyw drapanych, ściereczki czyszczące i polerujące.
3. Osoba wykonująca usługę i udzielająca podstawowej informacji o firmie ubrana w białą koszulę, czarne spodnie, czarne buty, czarny fartuch, czarne zarękawki, czarne rękawiczki, czarny melonik i czerwoną muszkę.

Istnieje możliwość modyfikacja stanowiska do celów promocyjnych Państwa firmy:
Fotel z dodatkami bez zmian konstrukcyjnych, zmiana w kolorze obić tapicerskich, brak atrybutów firmy "Pucybut" , zmiana koloru muszki pucybuta.

Cenę usługi ustalamy indywidualnie na podstawie danych przesłanych przez zamawiającego Inne niestandardowe eventowe usługi jakie świadczymy dla biznesu:

1.Kataryniarz
2.Parodysta
3.Wróżka
4.Kolorystka/ Wizazystka
5.Fryzjerka (stylizacja fryzur)
6.Kosmetyczka (makijaż, henna)
7.Tatuaże zmywalne
8.Tworzenie biżuterii
9.Zabawy z dziećmi : malowanie buziek, warkoczyki, wernisaz plastyczny   i rzeźbiarski, wycinanki
10.Tworzenie odzób technika decupage
11.Tworzenie masek gipsowych i ich malowanie
12.Zdobienie naczyn szklanych techniką witrażową
13.Tworzenie świec metodą tradycyjną
14.Florystka
15.Pieczenie domowych ciasteczek
16.Tworzenie ozdób techniką szydełkową
17.Karykatury -ołówek
18.Mikołaj
19.Nauka tenisa ziemnego
20.Babcia lub Dziadek do czytania bajek dla dzieci
21.Nauka pierwszej pomocy
22.Video filmowanie z montażem filmu
i inne atrakcje eventowe...

Zamówienie świadczonych usług powinno zawierać krótki opis imprezy z określeniem miejsca, daty i godzin pracy a także wymagań.
Cenę usługi ustalamy indywidualnie na podstawie danych przesłanych przez zamawiającego

Nawiążemy współpracę z agencjami reklamowymi, eventowymi i public relations na terenie całego kraju. Działamy na zlecenie, reagujemy na życzenia naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać wszystkim wymaganiom.

Zamówienie prosimy przesłać na adres : pucybut@pucybut.pl
Oferta

Czyścimy i konserwujemy obuwie a także galanterię skórzaną (walizki, teczki, torebki, paski itp.),
wymiamy sznurówki i wkładki do butów, impregnujemy nowe i używane buty, rozciągamy wnętrza butów, dezynfekujemy wnętrze obuwia. Usługi świadczymy na kilka sposobów:

Bezpośrednio na miejscu w punkcie usługowym "Pucybut". Usługa trwa min. 3 minuty - średnio 6 minut - w trakcie jej wykonywania klient może odpocząć, poczytać gazetę, porozmawiać z pucybutem lub zagłębić się we własnych myślach. Te kilka minut to chwila relaksu w trakcie zakupów lub w pełni wykorzystana przerwa na lunch.

Na wynos. Zabiegani klienci, chcący wykorzystać każdą wolną chwilkę na dokonanie zakupów, lub posiłek mogą pozostawić w punkcie usługowym "Pucybut" przyniesione w torbie buty i galanterie skórzaną, Wracając do swoich zajęć odebrać je czyste, lśniące i zdezynfekowane w środku.

W domu. Proponujemy tę usługę wszystkim tym, którzy sporadycznie odwiedzają centra handlowe, mają niewiele czasu a wiele par butów do wyczyszczenia. Pucybut przychodzi do domu klienta o umówionej godzinie, wyposażony w niezbędne środki i narzędzia do fachowego wykonania usługi poza punktem usługowym. Konserwacji obuwia dokonuje na miejscu w domu klienta lub odbiera je dokonując czynności poza domem klienta następnie dostarcza je z powrotem o umówionej porze.

W biurze. Proponujemy usługę podobną do usługi domowej. Różnica polega na tym, że można zamówić pucybuta wraz z przenośna wersją punktu usługowego wyposażonego jak punkt stacjonarny.

Outsorcing. Usługa kierowana do hoteli, firm zarządzających dużymi nieruchomościami, instytucji użyteczności publicznej, organizatorów targów i wystaw. Zapewniamy w pełni wyposażony punkt usługowy wraz z obsługą.

Jeżli nie możesz osobiście nas odwiedzić i skorzystać z naszych usług, proponujemy zakup polecanych przez nas środków do czyszczenia i pielęgnacji skór, odpowiednich szczotek i mazaków a także sznurówek, prawideł, pudełek do butów...itp, a nawet mechanicznych urządzeń do czyszczenia butów wraz z niezbędnymi akcesoriami na specjalne zamówienia.


Shoe Polish - Pasta w puszce plastikowej

Klasyczna pasta do butów w puszce plastikowej - jest przeznaczona do wszystkich rodzajów skór gładkich. Zapewnia doskonałą, kompleksową pielęgnację obuwia:

- czyści,
- pokrywa zadrapania i inne defekty,
- odświeża kolory,
- dobrze się wchłania,
- nadaje skórze miękkość i połysk (po wypolerowaniu),
- chroni przed wilgocią,
- przedłuża trwałość.

Produkt został stworzony na bazie kompozycji wysokiej jakości wosków, olejów i barwników pigmentowych. Nie zawiera rozpuszczalników.
Pasta jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych.
Pojemność: 75 ml


Krem w tubie z aplikatorem

Wysokiej jakości preparat do pielęgnacji i konserwacji skór
- gładkich,
- groszkowanych,

a także:
- anilinowych,
- lakierowanych,
- naturalnych.

Zawiera naturalny wosk pszczeli i olejek z awokado, dzięki czemu zapewnia doskonałą pielęgnację skóry obuwia:

- odżywia
- chroni
- nadaje miękkość i elastyczność
- przywraca kolorom pierwotną świeżość
- pozostawia delikatny połysk (po wypolerowaniu).

Nie zawiera rozpuszczalników.Praktyczny aplikator z gąbki zapewnia łatwe dozowanie kremu. Dostępny aż w dziesięciu wariantach kolorystycznych: bezbarwny, czarny, szary, brązowy, ciemnobrązowy, średni brązowy, bordowy, beżowy, niebieski, biały.

Pojemność: 75 ml


BUFALO krem w tubie rustykalnyBezbarwny preparat do kompleksowej pielęgnacji wszystkich rodzajów skór gładkich i zamszowych - natłuszczonych i nawoskowanych o wyglądzie rustykalnym.
- pielęgnuje i impregnuje,
- zabezpiecza przed wodą
- sprawia, że skóra jest miękka i elastyczna
- odświeża kolory.

Produkt nie zawiera rozpuszczalników.
Aplikator w postaci gąbki zapewnia łatwe i precyzyjne stosowanie.

Pojemność: 75 ml


BUFALO Betun 2+1

Nowa generacja środków samopołyskowych do obuwia w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej. Można stosować je do:
- wszystkich rodzajów skór gładkich
- obuwia
- galanterii
- innych skórzanych wyrobów i akcesoriów.
Produkt jest polecany do stosowania zamiennie z kremami do obuwia. Aplikuje się go za pomocą wygodnej, niewielkiej i praktycznej gąbki zamykanej w wieczku. - Skutecznie czyści.
- Pielęgnuje.
- Odświeża kolory.
- Nadaje połysk bez polerowania.
Dostępne są kolory: czarny, brązowy, jasny brązowy (rodzaj camel i tostado), czerwony, niebieski, a także bezbarwny.

Pojemność: 40 ml


BUFALO Shoe Cream - Krem do obuwia

Pasta do obuwia o kremowej konsystencji w poręcznej tubce z aplikatorem z gąbki. Idealna do pielęgnacji zarówno skór gładkich jak i lakierowanych.
- Doskonale nawilża.
- Natłuszcza skórę.
- Podtrzymuje elastyczność.
- Nadaje miękkość.
- Nabłyszcza.
- Sprawia, że skóra wygląda na zadbaną.
- Odświeża kolory.
- Nie wysusza skóry.

Działa skutecznie i szybko dzięki zawartości naturalnych składników, takich jak barwniki pigmentowe i wosk pszczeli. Nie zawiera natomiast rozpuszczalników.
Pasta jest łatwa w użyciu; wystarczy nanieść cienką warstwę na skórę za pomocą aplikatora, pozostawić do wyschnięcia i wypolerować.
Dostępna w kolorach: czarny, brązowy, niebieski, biały, a także bezbarwna.

Pojemność: 50 ml


Samopołyskowy środek do obuwia

Wygodny środek do szybkiej pielęgnacji obuwia, o właściwościach nabłyszczających i impregnujących.
Błyskawicznie nadaje połysk bez polerowania dzięki czemu przydaje się w domu, w pracy i w podróży do szybkiego odświeżenia butów. Nadaje się do wszystkich skór gładkich (z wyjątkiem skór lakierowanych).
Aplikacja produktu jest łatwa i szybka dzięki aplikatorowi z gąbki. Wystarczy rozprowadzić środek na obuwiu równomiernie cienką warstwą, po uprzednim usunięciu kurzu i zabrudzeń – i zaczekać chwilę aż wyschnie. Nie trzeba polerować.
Jest to produkt polecany do stosowania zamiennie z kremami i pastami do obuwia.
Zawiera kompozycję naturalnych wosków i olejku migdałowego. Składniki te pielęgnują i chronią skórę butów, jednocześnie nadając intensywny połysk.
Dostępny w kolorach: czarny, brązowy, i bezbarwny.

Pojemność: 75 ml


BUFALO Shoe Shine - Gąbka do szybkiej pielęgnacji obuwia

Gąbka do szybkiej pielęgnacji obuwia, nasączona samopołyskową emulsją pielęgnacyjną zawierającą silikon i wosk pszczeli. Jest zalecana do skór gładkich.
Doskonała w podróży, w pracy i w domu, dzięki łatwej aplikacji oraz poręcznemu opakowaniu. Wystarczy przetrzeć buty gąbką by je odświeżyć, nie trzeba polerować
Nadaje obuwiu zadbany wygląd i ładny połysk.

Dostępna w kolorze czarnym i bezbarwna.
Balsam do skóry delikatnej

Bezbarwny środek do pielęgnacji wszystkich wysokogatunkowych skór gładkich i delikatnych.
Idealny do stosowania na wyrobach skórzanych takich jak:
- obuwie
- torby
- odzież.
Balsam jest łatwy w użyciu dzięki praktycznej pompce z rozpylaczem. Wchłania się natychmiast, bez natłuszczania. Substancje aktywne odżywiają skórę i utrzymują jej miękkość i elastyczność.
Produkt nie zawiera rozpuszczalników.

Pojemność:100 ml


Balsam do czyszczenia i pielęgnacji skóry

Wysokiej jakości bezbarwny środek do czyszczenia wszystkich rodzajów skór gładkich. Przeznaczony do wyrobów i galanterii skórzanej: - torebek - pasków - ubrań - mebli - tapicerki. Balsam zawiera specjalną kombinację naturalnych składników, takich jak wosk pszczeli, dzięki czemu zapewnia skórze kompleksową i bezpieczną pielęgnację.
- Dokładnie czyści.
- Odświeża kolor.
- Utrzymuje elastyczność skóry.
- Nadaje piękny połysk, po wypolerowaniu.
- Ma przyjemny zapach.
- Nie pozostawia tłustych plam.
Dzięki butelce z rozpylaczem w większej z butelek, aplikacja preparatu jest łatwa i precyzyjna zarówno w przypadku małych jak i dużych powierzchni skórzanych.


Pojemność: 250 ml i 500 ml


Protexol - Tłuszcz do skóry

Klasyczny tłuszcz do wszystkich skór gładkich – bezbarwny, ochronny preparat o działaniu zmiękczającym. Wyjątkowa receptura tłuszczu, oparta na mieszaninie wosków, oleju i tranu sprawia, że może on wnikać głęboko w skórę, zapewniając jej doskonałą ochronę.
- Impregnuje.
- Pielęgnuje.
- Odświeża.
- Utrzymuje elastyczność i trwałość skóry.
- Chroni przed wilgocią i brudem.
- Zapewnia przewiewność.
- Przeciwdziała przemakaniu.
Ze względu na swoje działanie jest polecany szczególnie do obuwia:- turystycznego- roboczego- zimowego- do jazdy konnej. Nie zawiera rozpuszczalników.

Pojemność: 75 ml


Płyn do zamszu i nubuku

Preparat w płynie przeznaczony do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów:
- skór szorstkich
- skóry welurowej
- skóry nubukowej
- tekstyliów i tkanin
- materiałów mieszanych.
Działa wszechstronnie:
- Odświeża kolory.
- Pielęgnuje.
- Impregnuje.
Jednocześnie zachowuje przewiewność wszystkich materiałów z grupy „-tex”: sympatexu, goretexu, vaportexu.
Wygodne opakowanie z aplikatorem w postaci gąbki ułatwia stosowanie preparatu i sprawia, że po jego użyciu w powietrzu nie pozostaje mgiełka oparów - można go używać także we wnętrzach.
Dostępny w kolorach: czarny, brązowy, ciemnobrązowy, niebieski, czerwony i bezbarwny.

Pojemność: 75 ml


Spray do zamszu i nubuku

Preparat w aerozolu do odzieży, obuwia i innych wyrobów ze wszystkich rodzajów skór szorstkich:
- welurowych
- nubukowych
- artykułów futrzarskich i futrzanopodobnych (w wariancie bezbarwnym).
Odświeża kolory, impregnuje i pielęgnuje.
Jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy rozpylić preparat na skórę, pozostawić do wyschnięcia, następnie wyszczotkować skórę szczotką do zamszu.
Dostępny w trzech kolorach: czarny, brązowy oraz bezbarwny.
Pojemność: 250 ml
Szczotki do zamszu i nubuku

Dwa rodzaje szczotek do czyszczenia i pielęgnacji wyrobów ze skóry szorstkiej, typu zamsz i nubuk:
- obuwia
- toreb
- kurtek
- innych akcesoriów.
Szczotki Bufalo są dwustronne, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie. Część gumowa usuwa brud, a druga, z włosiem nylonowym (nubuk) lub z drutu mosiężnego (welur), pozwala wyczesywać i szczotkować powierzchnię. Oba rodzaje szczotek mają wygodne i poręczne uchwyty z tworzywa sztucznego.
Kostka do czyszczenia zamszu i nubuku
Specjalna kostka "pumeksowa" przeznaczona do czyszczenia intensywnych plam i zabrudzeń na wszystkich wyrobach z mniej delikatnych skór szorstkich (np. welur lub zamsz):
- obuwia
- kurtek
- teczek
- torebek
- innych akcesoriów.
Plamy i zabrudzenia można łatwo usunąć poprzez pocieranie.
Nadaje szorstkość skórom zamszowym.Gumka do czyszczenia obuwia

Uniwersalna gumka czyszcząca do wszelkich rodzajów obuwia:

- ze skór gładkich
- ze skór szorstkich (zamsz, nubuk)
- tekstylnych.


W delikatny i prosty sposób usuwa plamy i zabrudzenia.


Pianka wielofunkcyjna

Bezbarwny, wielofunkcyjny preparat w aerozolu o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do:
- skóry
- wyrobów tekstylnych
- skór lakierowanych
- wyrobów z goretexu, sympatexu, vaportexu.

Pianka jest też idealna do materiałów mieszanych i aplikacji.
Gruntownie i bardzo efektywnie oczyszcza, pielęgnuje i impregnuje materiał.
Piankę nanosić należy za pomocą szmatki, po użyciu skórę gładką wystarczy wypolerować, a skórę szorstką - wyszczotkować.

Pojemność: 200 ml
Aqua Stop

Bezbarwny preparat do pełnej impregnacji w aerozolu.
Tak jak inne produkty Bufalo, ma bardzo szerokie zastosowanie – nadaje się do:
- wszystkich rodzajów skór (z wyjątkiem skór sztucznych i lakierowanych)
- do tekstyliów i tkanin
- obuwia sportowego ze skóry i włókna
- dużych powierzchni
- toreb
- plecaków
- kurtek.
Zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią i brudem. Zawiera specjalną kombinację fluoru i składników pielęgnujących, dzięki czemu skóra zachowuje elastyczność i zdolność przepuszczania powietrza.

Pojemność: 250 ml i 400 mlBUFALO Multi Clean - płyn do czyszczenia

Preparat w płynie o przyjemnym cytrynowym zapachu, który intensywnie i skutecznie czyści i odplamia:
- obuwie
- galanterię skórzaną
- inne wyroby skórzane
- tekstylia.
Jest odpowiedni do wszystkich materiałów, idealny nawet do wyrobów o łączonej fakturze (np. skóra gładka/zamsz/nubuk/tekstylia).
Produkt ma poręczne i wygodne w użyciu opakowanie z aplikatorem w formie szczoteczki z gąbką, która podnosi skuteczność aplikacji i działania produktu.

Uwaga: nie zaleca się stosowania do delikatnych skór miękkich.


Pojemność: 75 ml


Środek do skór lakierowanych

Bezbarwna emulsja do pielęgnacji wszystkich skór lakierowanych, także łączonych ze skórą gładką.
Specjalny skład emulsji sprawia, że skóra lakierowana pozostaje miękka, elastyczna i błyszcząca.
Produkt nie zawiera rozpuszczalników.
Aplikacja emulsji jest łatwa i precyzyjna dzięki aplikatorowi z gąbki.


Pojemność: 75 mlPreparat do białego obuwia


Preparat w płynie przeznaczony do obuwia białego z wszelkiego rodzaju skór gładkich i płótna. Znakomicie pokrywa przebarwienia na obuwiu sportowym i rekreacyjnym, a także odświeża kolor.
Aplikacja emulsji jest łatwa i precyzyjna dzięki aplikatorowi z gąbki.
Produkt nie zawiera rozpuszczalników.Pojemność: 75 mlSzampon do obuwia sportowego

Piorący środek przeznaczony do:

- butów ze skóry
- wyrobów tekstylnych
- tkanin mieszanych.

Znakomicie działa zarówno podczas prania ręcznego jak i w pralce.
Zachowuje elastyczność skóry i wyrobów tekstylnych.
Posiada specjalną nakrętkę ułatwiającą dozowanie.
Pojemność: 250 ml

Rozciągacz do obuwia

Specjalny preparat zmiękczający do wszelkiego rodzaju skór.
Likwiduje miejsca uciskające w obuwiu i czyni skórę elastyczną. Idealny do stosowania w nowych lub zbyt ciasnych butach, pozwala uniknąć zanoszenia ich do szewca.
Należy rozpylić preparat wewnątrz butów, po czym włożyć je i pochodzić, gdyż skóra rozciąga się podczas chodzenia.
Preparat może być stosowany w każdym położeniu pojemnika czy dozownika.
Środek bezbarwny.
Pojemność: 50 mlDezodorant do obuwia

Dezodorant w sprayu działający antybakteryjnie.
Regularne stosowanie dezodorantów do obuwia pozwala zachować higienę i komfort użytkowania butów i wkładek do obuwia. Dezynfekuje, odświeża i dodatkowo zapobiega powstawaniu niemiłych zapachów.
Jest idealny nawet do obuwia sportowego, do rekreacji, i roboczego.


Pojemność: 100 ml


Prawidła

Drewniane Prawidła.

Eleganckie w formie, praktyczne w użyciu, prawidła RIVAl stanowią niezbędny element wyposażenia garderoby wytwornej kobiety i mężczyzny. Dostępne są w funkcjonalnych, a zarazem ekskluzywnych woreczkach, które ułatwiają przechowywanie i transportowanie obuwia.
Prawidła w całości wykonane z drewna, stanowią efekt ręcznej pracy polskich artystów rzemieślników, którzy od ponad 30lat wytwarzają drewniane prawidła
Kontakt


Katarzyna Sterczewska

ul. Wróbla 2
95-100 Zgierz,

tel.: 506 147 191

e:mail: pucybut@pucybut.pl


Zapraszamy do korzystania z naszych usług


Przęglądanie treści.

Profesionalne strony WWW